1 Şubat 2012 Çarşamba

Burt's Bees İle Sararmış Tırnaklara Son!


%100 Doğal Burt’s Bees Limon Yağı İçeren Tırnak Eti Bakım Kremi tırnaklarınızı doğal rengine kavuşturuyor…

Sevgililer günü yaklaşırken her kadın cilt bakımına hiç olmadığı kadar özen göstermeye başlar; buna siz de dahilsiniz! Sevgilinizin gözlerini alamayacağı kadar bakımlı ve sağlıklı görünen tırnaklar için %100 Doğal Burt's Bees Lemon Butter Cuticle Cream - Limon Yağı İçeren Tırnak Eti Bakım Kremi kullanırsanız;

hem sararmış tırnak probleminizi ortadan kaldırabilir,
hem tırnak etlerinizi çok iyi nemlendirerek manikür sürenizi uzatabilir,
hem de zararlı içeriklerden uzak durmuş olursunuz!

Limon Yağı İçeren Tırnak Eti Bakım Kremi, tırnaklarınızı ve tırnak etlerinizi beslemeye ve nem kaybını önlemeye yardımcı olur. Tırnak etlerini nemlendirmeyi ve yumuşatmayı, tırnakları güçlendirmeyi destekler. İçeriğindeki Limon Yağı tırnaklarınızın doğal bir şekilde güzel kokmasına ve sağlıkla ışıldamasına yardımcı olur. Her el yıkamasından sonra veya ihtiyaç duydukça kremi masaj yaparak tırnak etlerinize uygulayabilirsiniz.

En romantik ve en soğuk ay olan Şubat Ayında güçlü ve bakımlı tırnaklarınız olsun!
Burt's Bees Limon Yağı İçeren Tırnak Eti Bakım Kremi - 34 TL


TIRNAKLARINIZ BU DOĞALLIĞI HAK EDİYOR!

Doğal ürünlerin "doğallığını" lütfen sorgulayın! Burt’s Bees ürünlerinin doğallığı; 1936 yılında kurulan Amerika’nın doğal ürünler endüstrisine dair en büyük ve en köklü, kar amacı gütmeyen kuruluşu Doğal Ürünler Birliği (Natural Products Association) tarafından doğallık simgesiyle tescillenmiştir."Gerçek" doğal ürünleri bulmak ve ayırt etmek için ürün etiketlerini doğru okuyabilmek önemlidir.


Boyner Mağazaları ve Eczanelerde

Basın Bültenidir...

2 yorum: