22 Mayıs 2012 Salı

Oriflame Giordani Gold Supreme Sıkıştırılmış Pudra / Translucent


Oriflame'nin Studio Artist serisinin pudrasını beğenince Giordani serisinin pudrasınıda merak edip almıştım ki tamda o aralar transparan pudra arayışındaydım.
Transparan pudra yüksek bi meblağ vermek istemiyordum bi de memnun kalmazsam diye düşünüyordum.
İşte bu gördüğünüz pudrayı alıp kullanınca çok beğendim fondöten ve renkli nemlendirici üzerine kullanıyorum özellikle t bölgemde zaman zaman oluşan parlamayı kontrol altına alıyor fondötenim saatlerce güzel duruyor.:)


Zaten bu pudrayı tek başına kullanmanız biraz imkansız çünkü rengi bildiğiniz beyaz renk fondöten üzerine makyajı sabitlemek için kullanılıyor.
Başka markalarda toz transparan pudralar var fakat ben toz pudra kullanma özürlü olduğum için sıkıştırılmış transparan pudra görünce hemen bunu aldım kullandıkçada memnun kaldım.:)


Pudranın yapısı çok ince ve cilde ağırlık hissi vermiyor diğer renkleri alındığı vakit cilde tek başına sürülebilinir ve ciltte ağır durmaz diye düşünüyorum.
Ayrıca ürünün spf10 içermeside yaz aylarında kullanım açısından avantaj eğer transparan bir pudra arıyorsanız bi de uygun fiyatlı olsun diyorsanız Oriflame Giordani serisinin bu pudrasını deneyebilirsiniz.


Ürünün katalog satış fiyatı 36.90 fakat ara ara indirime giriyor.

Bu pudra bitince yeniden alır mıyım derseniz aladabilirim veya başka bir markanın sıkıştırılmış transparan pudrasını görüp, beğenirsem onuda alabilirim.:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder