18 Nisan 2016 Pazartesi

Zoeva 234 Luxe Smoky Shader Brush - Far FırçasıZoeva'nın makyaj fırçaları kalitesi, tasarımları ile Sigma ve MAC'in makyaj fırçalarına dupe/muadil gösteriliyor.
İşte bu gördüğünüz 234 numaralı fırçası da MAC'in 239, Sigma'nın E55 numaraları fırçalarının aynısı elimde MAC 239 olduğu için ikisini kıyas edebilirim.
Zoeva MAC'e kıyasla bir tık daha küçük ama Zoeva'da kare yapılı ve sık kıllara sahip aynı MAC gibi kılları yumuşacık, uygulamayı çok iyi yapıyor, dumanlı göz makyajı yapma konusunda çok iyi iş çıkarıyor.
Farı göz kapağına birkaç dokunuşta yayıyor ve özellikle alt kirpik diplerine farı dağıtmakta da çok başarılı bir iş çıkarıyor.
Yani MAC 239 fırçamdan aldığım performansın neredeyse aynısını bu fırçadan da alıyorum.

Eğer olur da bir gün Zoeva ülkemize gelirse mutlaka fırçalarına şans verilmeli çünkü performans olarak MAC'le yarışacak fırçaları var.
Fırçanın fiyatı 9,5 Euro yani yaklaşık 30 lira civarında bence performansına göre fiyatı gayet makul olur da yolunuz Almanya'ya düşerse veya bir tanıdığınız oralara giderse Zoeva'dan mutlaka birşeyler alın, aldırın.:)1 yorum:

  1. Türkiye'ye girerse Mac fiyatında satarlar zaten :))

    YanıtlaSil