14 Nisan 2015 Salı

Geçmişin Özlemini Taşıyan Tasarımlar Her Bütçeye Uygun Fiyatlarla Diva’da

Diva Pırlanta elmas sevenlere yepyeni ürünlerden oluşan yeni bir kolleksiyon hazırladı. Elmas kadına geçmiş özlemleri, geçmiş anıları zerafetle şıklığı birleştirerek yaşatır.  

Paha biçilmez bir taş olan elmasın keyfini çıkarmak Diva’nın yeni elmas görünümlü ürünleri ile çıkarabilirsiniz . Bu yeni seri 8 ayar rose rengi altın ve zirkon taşlardan üretilmiş olup elmasın tüm şıklığını içinde barındırmaktadır.  

Elmas  kesimin ustalığı ve göz kamaştırıcı ışıltısını görebileceğiniz kolye, yüzük ve  küpeden oluşan bu yeni tasarımlar size geçmişin hoş rüzgarını estirecek. Yüzyıllardan beri elmas, gerek kesimi gerek farklı ışığıyla mücevher severlerin tercihi olmuştur; günümüzde de nostaljik özelliği ile hala sevilmektedir. 

Diva Pırlantanın bu yepyeni kolleksiyonu mücevher sever hanımların şıklığını asaletle  ve  uygun bütçelerle tamamlayacak.


Diva Elmas Kesim Altın Kolye 429 TLDiva Elmas Kesim Altın Kolye 475 TLDiva Elmas Kesim Altın Küpe 439 TLDiva Elmas Kesim Altın Küpe 329 TLDiva Elmas Kesim Altın Yüzük 319 TLDiva Elmas Kesim Altın Yüzük 355 TL


Basın Bültenidir...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder