28 Mart 2015 Cumartesi

İnstagram Sayesinde Tanıdığım Bloglar - 4

Geçen hafta çok yoğun olduğumdan dolayı malesef yazamadım öncelikle bunun için özür diliyorum.
Ve kaldığım yerden devam ediyorum 2 hafta önce tek bölümlük İnstabloggerlara yer vermiştim bu hafta yine bloglara dönüyorum.
İşte bu haftanın 10 bloğu:Güzel bir sahibesi olan İnstagram sayesinde yakın zamanlarda takip etmeye başladığım bir blog :)Keyifle okuduğum, görselleri, yazım dili güzel takip edilesi bloglardan:)Yaptığı makyajlara bayılıyorum ve kendisinin en iyi makyaj yapan sayılı bloggerlardan birisi olduğunu düşünüyorum.
Ayrıca kendisinin bir de youtube kanalı var yaptığı bu güzel makyajların videolarını youtube kanalından da izleyebilirsiniz.İnstagram'da takibe aldığım ama sonrasında bloğunu ve youtube kanalını da zevkle takip ettiğim bloggerlardan.Kozmetikle dolu, kaliteli, severek takip ettiğim bir blog kendisi de İnstagram sayesinde tanıdıklarımdan.Kendisi hemşehrim olan bloggerlardan Bursa'lı başarılı bloggerları görünce bir sevindirik oluyorum.:)
İnstagram'ın tanıttıklarından ayrıca çokta güzel bir bloğu var.Uzun süredir keyifle takip ettiğim bloglardan birisi aynı şekilde İnstagram hesabını da severek takip ediyorum.
Ürün yorumlarını, görselleri iyi olan, kaliteli bulduğum bloglardan.Bloğunda ki ürün yorumlarını, görsellerini çok beğeniyorum ama İnstagram hesabı da ayrı güzel:)Güzeller güzeli, sempatik bir sahibesi olan bloğunu ve İnstagram hesabını severek takip ediyorum ama bir de çok iyi bir Youtube kanalı var.
Yani demin Beautybysyln için dediğim iyi makyaj yapan sayılı bloggerlardan sözüm sevgili Gizem için de geçerlidir.:)Ve bu haftanın son bloğu da önce İnstagram hesabını sonra bloğunu takibe Tuğçe'nin Kaleminden onu da severek takip ediyorum.


Bu haftanın da 10 bloğu&İnstagram hesabı bunlardı inşallah haftaya başka 10 blog&İnstagram hesabıyla karşınızda olmayı umut ediyorum.:)2 yorum:

 1. Güzel yorumların beni nasıl mutlu etti bir bilsen:) Bu zamanda yetenekle bir yerlere gelinemese de sevenler için tam gaz devam :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım seni hem İnstagram'dan, hem youtube'den hem de bloğundan zevkle takip ediyorum.
   Sen tam gaz yoluna devam et elbet bir gün işini doğru yapanlar hak ettiği yere gelir.:)

   Sil