16 Şubat 2017 Perşembe

Dirty Works Body Butter Moisture Marvels!

Kısa bir aradan sonra merhabalar:)
Bu süre zarfında nerelerdeydin diyenler varsa hemen söyleyeyim 1 Şubat'ta oğlum dünyaya geldi ve bloğa zorunlu bir ara verdim.
Beni İnstagram'dan takip edenler zaten bu durumu biliyorlar, blogda bir süre rutin bir şekilde yazı olmayabilir ama elimden geldiğince, fırsat buldukça yeni yazı yazmaya çalışacağım.
İşte bugünün yazısı, umarım keyifle okursunuz.:)


Cildi fazlasıyla kuru olan biriyim ve kış soğuklarında vücut nemlendiricileri bazen yetersiz kalabiliyor.
Bende soğuk kış günlerinde daha yoğun kıvamlı ürünleri tercih edenlerdenim.
Body Butter'lar ise tam da kuru ciltlere göre ürünler bu gördüğünüz Dirty Works ürünleri ise hem şirin ambalajları hem yapılarıyla son günlerde sık kullandıklarımdan.
Her biri 50'şer gram 3 farklı kokudan oluşuyor ama hepsinin de nemlendirmesi çok iyi yani aralarında nemlendirme konusunda bir fark yok.Oldukça kalın yapılı, koyu kıvamlı ürünler ama kaplarından kolayca alınıp cilde gayet güzel bir şekilde yediriliyor.
En güzel yanı ise kullanım sonrası ciltte yağlı bir his bırakmaması.
Butter'ların kokuları ise Vanilya, Hindistan Cevizi ve Shea olarak ayrılıyor.

Hem ambalajları ilgi çekici hem de cildi çok güzel nemlendiriyorlar.
Verdikleri nem ise asla kısa süreli değil fakat kokuları ciltte uzun süre kalmıyor.

Eğer ki kuru ciltliyseniz ve body butter tarzında yoğun kıvamlı ürünleri kullanmayı seviyorsanız yolunuz Gratis'e düştüğünde Dirty Works Body Butter'lara bakabilirsiniz.*Ürün Gratis tarafından denemem için gönderilmiştir.
1 yorum:

  1. Ambalajları çook şirin! Kokularını merak ettim, denk gelirsem alacağım. Güle güle kullan, sevgiler! (Not: Bebişi güle güle büyüt, öpüyorum çok!)

    YanıtlaSil