29 Eylül 2016 Perşembe

Max Factor Creme Puff Allık - 10 Nude MauveMax Factor'un Creme Puff serisinin allıklarının duruşunu, yapısını çok seviyorum daha önce Lavish Mauve rengini yazmıştım en son Anneler Günü indiriminde ise bu gördüğünüz ismiyle müsemma olan Nude Mauve rengini içimde ki allık sevgisine yenik düşüp almıştım
 Hatta bu seriden aklımdan bir renk daha var ama onu almamak için direniyorum.
Çok açık tenli olduğum için doğal duran allıkları seviyorum ve bu allıkta tam bir nude malum son zamanlarda doğal tonlu allıklar oldukça popüler ee bende bu tonlarda allık edinmesem olmazdı.:)
İçerisinde çook hafif ışıltılar ama yüze sürünce asla belli olmuyor, pigmentasyonu ve kalıcılığı çok iyi ama hafiften tozutma problemi var.Renk ise enfes benim gibi kontür yapmayı sevmeyen veya uğraşması zor gelenler için mükemmel bir renge sahip çünkü ben bu allığı kullanınca pekte kontür yapma ihtiyacı olmuyor.
Renginden ötürü doğal, hoş bir görüntü veriyor ve en önemlisi de rengi çok açık olduğu için ayarı fazla kaçırsanız bile abartılı durmuyor.
Malesef esmer tenlilerde rengini pek belli edeceğini sanmıyorum ama beyaz ve buğday tenliler bu allığı mutlaka bi denesinler derim.

Tüm Gratis, Rossmann ve Watsons mağazalarında Max Factor standında bu allıkları bulabilirsiniz.
İndirimsiz fiyatı 65 TL civarı ne yazık ki oldukça yüksek ama %50 indirimde denk gelirseniz çok daha uyguna edinebilirsiniz.

9 yorum:

 1. renk olarak bana koyu gelir görüntü olarak güzel olsa da :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla bana koyu gelmediyse kimseye gelmez çünkü çok doğal bir rengi ve duruşu var.:)

   Sil
 2. rengi hoş ama fiyatı hoş değil :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Malesef max factor ülkemizde pahalı satılıyor ancak indirim dönemlerinde biraz fiyat makul oluyor

   Sil
 3. bunlara sıra gelemedi :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Boşver elinde ki ürünlerden azaltmadan alma:)

   Sil