27 Ağustos 2016 Cumartesi

Nerelerdeyim!

Bloğa son yazımı yazalı 2 ayı geçmiş bu süre boyunca neredeyim, neden bloğa yazmaya ara verdim merak edenler için cevaplayayım dedim.
Keza İnstagram'da da bir süre pasiftim gelelim sebeplerine öncelikle 3 ay önce ev taşıdım ve 1,5 aya yakın internet bağlantısı sorunsalı yaşadık.
Gerçi internetim olsa bile bende blog yazacak mecal yoktu ki halen daha sağlığım tam düzelmiş değil.
Sebep asla blog yazmaktan sıkılmak vs. değil evet kozmetiğe doydum artık az ama öz alışveriş yapıyorum ama blog yazmak benim için bambaşka bir zevk demek.
Artık blog yazan ve okuyan azalsa da ben hem okumayı bırakmayan hem de inatla yazmaya çalışanlardanım malum artık İnstabloggerlık var ama olsun benim için her daim bloggerlığın tadı bambaşka olacak.
Benim bloğa ara vermekte ki sebebim ise oğluşuma kardeş geliyor olması ama bu sefer ki hamileliğim daha zor ve ağır geçiyor.
Aşırı mide bulantısı ve koku hassasiyetinden dolayı haftalardır makyaj bile yapmadım desem.:/
Ben ki ruj ve parfüm delisi bir insanım ama şu an ikisinden de fazlaca uzak duruyorum.
Yavaş yavaş kendimi toparlayıp bloğumu da bir düzene oturtmaya çalışacağım keza bir dolu yazı birikti.
Bir süre daha eskisi gibi her gün blogda yazı olmasa da haftada 1-2 gün mutlaka yazı yazmaya çalışacağım çünkü yazmayı ve bloğumu çok özledim.
İnstagram'da da elimden geldiğince sık paylaşım yapmaya çalışacağım.

Şöyle bir genel durumu anlattığıma göre inşallah yepyeni yazılarla sizlerle olurum, beni takip eden herkese sevgiler:)

10 yorum:

 1. Tekrar hoş geldin.Yazılarını bekliyoruz.İnşallah bundan sonra rahat bir hamilelik geçirip yeni bebiş de sağlıkla dünyaya gelsin.Sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Canım yeniden hayırlı olsun, bebecik sağlıkla, mutlulukla gelsin! Ben de ilk 3 ay dediğin gibiydim, sonra azaldı ve hatta tamamen bitti hassasiyetim. Umarım sen de toparlanırsın. Bloggerlık konusunda da sana katılıyorum. Kalıcı olan burası ve ben de yazmayı çok seviyorum! Çok çok öpüyorum!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla bir dolu yazı birikti işin kötü yanı resim çekilecek çok ürün var inşallah dediğin gibi toparlarım yoksa yandım.:) Sevgiler

   Sil
 3. Ay çok sevindim ^.^ tebrik ederim. Aynı şekilde hamileyim ve taşındım ben de. Blog şu sıralar düşündüğüm en son şey. Sağlıkla kucağımıza alalım 🙏🏻

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seninde hayırlı olsun amin inşallah:)

   Sil
 4. Cok sevindim canim saglikla mutlulukla kucakla karsila bebegini dilerim, sevgilerle

  YanıtlaSil
 5. Ne kadar güzel bir haber sağlıkla kucağınıza alın inşallah :))

  YanıtlaSil