20 Ocak 2015 Salı

Rimmel London Brow This Way Kaş MaskarasıRimmel London'un bu renkli kaş jelini ilk gördüğümde sabırsızlıkla ülkemize gelmesini beklemeye başlamıştım.
Benefit'in Gimme Brow'undan çok memnun kalmış ama fazlasıyla tuzlu fiyatından ötürü 2. kez almaya yanaşmamıştım.
Görüntü itibariyle Gimme Brow'a benzemesinden ötürü bu ürünü Watsons'ta görünce indirim falan beklemeden almıştım.
Ben skalada ki 2. rengi yani 002 Medium Brown'u aldım kaş rengimle az-çok uydu diyebilirim.


Fırçası Gimme Brow'a nazaran biraz daha büyük bu yüzden uygularken biraz dikkatli olmak gerekiyor.
Fırçaya ürün kararında geliyor ve ürün aşırı ıslak değil ama fırçası büyük olduğundan dikkatli uygulanmalı yoksa bulaşması kaçınılmaz oluyor.
Hafif pudramsı böylece kaşları sertleştirmeden sabitliyor ve kalıcılığı ise gayet iyi ben yaklaşık 6-7 saat kadar deneyimleyebildim bozulmadan, silinmeden kaldı.


Eğer bu tarz pratik kaş ürünlerini seviyorsanız veya daha önce hiç kullanmadıysanız 12.90'lık fiyatıyla alınabilinecek iyi bir ürün.
Hele bir de indirimde denk gelirseniz çok daha uyguna alabilirsiniz.

4 yorum:

 1. Melal'cim geçenlerde çok aradığım bu ürünü deneme şansı buldum ancak görevlinin çok doğal durdu demesine rağmen ben hiç yakıştıramadım kendime.Eski tekniklerle yola devam :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gimme Brow çok güzeldi bu da iyi ama biraz fırçası büyük geldi ve rengi tam kaş rengime oturmadı genelde kullananlar memnun sanırım bizde sorun var.:))

   Sil
 2. Ben gimme brow kullanıyorum açık rengini ama bana biraz küllü geliyor rengi. Şöyle ki kaşlarım siyaha yakın, saçlarım ise kumral ve kaşlarımdan açık bir renkle doldurmak zorunda kalıyorum. Yoksa kızın kaşı değil, kaşın kızı varmış gibi oluyor. Bu ürünün renginde küllülük yok gibi sanki.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu pek küllü değil ama bende de çok doğal durmadı sanırım küllü renk daha iyi gidiyor.:)

   Sil